FOTOGRAFIE POSZCZEGÓLNYCH MODELI MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY. KOLORYSTYKA DŁUGOPISÓW DO WIZUALIZACJI MOŻE ODBIEGAĆ OD RZECZYWISTOŚCI

1. Rodzaje produktów
    W sklepie zastosowano dwa rodzaje produktów:

  1. proste - wykorzystywane w wyszukiwaniu
  2. konfigurowalne - dostępne z menu po lewej stronie.

2. Ceny
    Zastosowane w sklepie ceny uzależnione są od ilości kupowanego towaru. O ile w produktach prostych możliwe będzie zakupienie większej ilości produktów po niższej cenie, ale tylko w jednym kolorze, np. czerwonym, to w przypadku produktów konfigurowalnych możemy w tej samej cenie kupić tzw. mix kolorów, np. 200 czerwonych, 200 czarnych, 100 niebieskich da nam taką samą cenę jak 500 sztuk długopisów czerwonych kupionych za pomocą produktu prostego.

 

3. Wyszukiwanie
    Produkty możemy wyszukiwać po cenie nazwie, symbolu, kolorze i dostępności. W wyniku wyszukiwania otrzymamy produkty proste.
    Za pomocą wyszukiwarki możemy szybko sprawdzić dostępność danego modelu lub które modele są dostępne w danym kolorze, np. zielonym.

 

4. Dostępność
    Informacje o dostępności uzupełnianie są raz dziennie. W celu upewnienia się, że dany kolor jest dostępny, prosimy o przesłanie zapytania na adres handlowy@dlugopiscosmo.pl