KALENDARZE

Kupuj wg
Opcje zakupów
Kolor
W promocji:
Nowość:
wyprzedaż
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-25 z 74

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Kalendarze książkowe z własnym logo firmy


Gadżety firmowe to nie tylko element odpowiedzialny za kreację wizerunku przedsiębiorstwa, ale też świetny sposób na budowanie pozytywnej relacji z klientami. Mimo nowoczesnych technologii i rosnącej popularności marketingu internetowego, nie warto rezygnować z tej formy promocji firmy. Jednym ze sprawdzonych produktów w tej kategorii są kalendarze reklamowe z logo lub innym nadrukiem związanym z profilem przedsiębiorstwa. Jest to nie tylko doskonała promocja, ale jednocześnie praktyczny upominek dla klientów.

Poznaj zalety kalendarzy reklamowych

Jubileusz firmy czy święta bożonarodzeniowe to idealny czas, by stworzyć unikatowe gadżety, nie tylko dla pracowników, ale przede wszystkim dla stałych i potencjalnie nowych klientów. Reklamowe kalendarze książkowe z logo czy nadrukiem, to od kilku lat najchętniej wybierany prezent dla współpracowników i nie tylko.

Roczny notes z podziałem na dni, tygodnie i miesiące to idealne rozwiązanie dla osób, które muszą w swojej pracy dokładnie planować poszczególne zadania. Z takim książkowym gadżetem z pewnością nie będą się rozstawać przedstawiciele handlowi, sekretarki, biznesmeni czy budowlańcy, którzy na co dzień wykonują zlecenia dla wielu klientów. Książkowy kalendarz z nadrukiem będzie im zatem towarzyszył wszędzie, będąc przy tym idealnym nośnikiem reklamy. Naniesienie logo czy reklamowego hasła nie jest skomplikowane, bowiem wystarczy zlecić druk w wyspecjalizowanej drukarni.

Dlaczego warto inwestować w kalendarze firmowe dla klientów?

Tworzenie książkowych kalendarzy reklamowych dla klientów to przede wszystkim zwiększenie rozpoznawalności marki. Umieszczenie na nim logo firmy i danych kontaktowych sprawi, że spojrzenie na niego przypomni klientowi o Twojej marce i zachęci do skorzystania z usług. Roczny notes w formie książki może mieć skórzaną okładkę, pozłacany nadruk lub wysokiej jakości papier, co automatycznie dodaje całości prestiżu. By jeszcze bardziej gadżet ten był funkcjonalny, może zawierać dodatkowe elementy, takie jak miejsce na wizytówki. Wszystko, co tworzy reklamę i może stać się upominkiem, będzie strzałem w dziesiątkę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferujemy długopisy reklamowe z grawerem i nadrukiem - gadżety reklamowe - tabliczki znamionowe - etykiety z folii TESA - KALENDARZE KSIĄŻKOWE - DYPLOMY
Copyright © 1998-2023 KS Biuro Marketingowe Sławomir Kotowski