DO PISANIA

Kupuj wg
Opcje zakupów
Kolor
wyprzedaż
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-25 z 565

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Długopisy reklamowe z własnym logo


Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to przede wszystkim nieustanne zabieganie o uwagę potencjalnego klienta. Istotne jest nie tylko pozyskiwanie nowych kontaktów, ale też podtrzymywanie dobrych relacji z obecnymi kontrahentami. Pomocne mogą być w tym materiały firmowe, sygnowane konkretnym znakiem, który będzie się kojarzył z daną marką. Takie są właśnie reklamowe długopisy z grawerem. Czym się wyróżniają wśród innych gadżetów?

Postaw na gadżety codziennego użytku

Bez względu na profil i branżę przedsiębiorstwa, materiały reklamowe powinny być funkcjonalne. Jest to doskonały sposób na dotarcie z przekazem marketingowym do potencjalnych klientów. Ponadto niepozorny przedmiot może pomóc w kształtowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, a także promować nowe produkty lub usługi.

Sporym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców cieszą się długopisy firmowe z grawerem lub bez. W przypadku personalizacji, najczęściej na zewnętrznej stronie umieszcza się logo i najważniejsze informacje o marce. Osoby korzystające z takich długopisów nie tylko zwrócą na to uwagę, ale też używając go do codziennych czynności, przyczynią się do promowania przedsiębiorstwa wśród otaczających ich osób. Firmowe artykuły piśmiennicze dostępne w naszej firmie występują w różnych formach i kolorach.

Charakterystyka grawerowanych gadżetów reklamowych

Spersonalizowany długopis reklamowy z grawerem to jeden z tych gadżetów, które pozostawiają niezatarte wrażenie na klientach. Obecnie wykorzystywane urządzenia umożliwiają umieszczenie na przedmiocie dowolnej sentencji, logo czy hasła promocyjnego przedsiębiorstwa. Precyzja, z jaką urządzenia znakują gadżety piśmiennicze sprawia, że można umieścić na nich czytelną grafikę, a nawet małą czcionkę. Ponadto znakowanie za pomocą lasera jest trwałe, odporne na ścieranie czy upływ czasu.

Reklamowe gadżety z grawerem z pewnością będą ponadczasowe. Najczęściej napis wykonywany jest metodą laserową, która umożliwia precyzyjne nanoszenie informacji, nawet na niewielkie przedmioty. Trafionym pomysłem będzie umieszczenie na produkcie piśmiennym najważniejszych danych, czyli nazwy przedsiębiorstwa, numeru telefonu oraz adresu. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Oferujemy długopisy reklamowe z grawerem i nadrukiem - gadżety reklamowe - tabliczki znamionowe - etykiety z folii TESA - KALENDARZE KSIĄŻKOWE - DYPLOMY
Copyright © 1998-2023 KS Biuro Marketingowe Sławomir Kotowski