NOTESY

Kupuj wg
Opcje zakupów
Kolor
Nowość:
wyprzedaż
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-25 z 227

Ustaw kierunek malejący
na stronę

NOTESY FIRMOWE - SKUTECZNE NARZĘDZIE BUDOWANIA MARKI


Celem działania każdej firmy jest uzyskanie jak najwyższych przychodów. Aby tak się stało, niezbędne jest pozyskiwanie coraz to nowszych klientów, a także budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Pomocne będą w tym liczne materiały reklamowe. Taki gadżetami mogą być wizytówki, ulotki, naklejki czy kalendarze. Do tej grupy warto też zaliczyć notesy firmowe z tłoczonym logo. Sposobów na promowanie jest zatem wiele.

Dlaczego warto wybrać notatniki z logo firmy?

Tego typu artykuły biurowe to znakomita forma reklamy. Notes z nadrukiem nie jest kosztownym gadżetem, dlatego mogą sobie na niego pozwolić nawet małe firmy, które dopiero zaczynają swoją działalność lub te, które mają okrojony budżet na reklamę.

Firmowy zeszyt do notatek z tłoczonym logo to niezwykle użyteczny produkt, który może się przydać w wielu codziennych sytuacjach. Są nieodzowne w biurach, na szkoleniach, na uczelniach, a nawet są przydatne w domu. Notes z nadrukiem wydaje się być produktem o uniwersalnym charakterze, dlatego taki upominek z pewnością spodoba się każdemu.

Co warto wyeksponować na okładce notesu firmowego?

Decydując się na tego typu gadżety firmowe, warto wcześniej pomyśleć nad wizualizacją takiego produktu. Personalizacja okładki jest kluczowa, bowiem jest to pierwszy element, na który zwrócą uwagę potencjalni odbiorcy naszego przekazu reklamowego. Najczęściej na okładce pojawia się grafika, nadruk lub tłoczone logo. Warto, by wspomniane elementy nawiązywały do kolorystyki charakterystycznej dla naszego przedsiębiorstwa. Nasze produkty biurowe dostępne są w wielu barwach.

Warto jednak ograniczyć liczbę dodatków, dzięki czemu firmowy notes z nadrukiem czy tłoczonym logo zyska bardziej profesjonalny i elegancki wygląd. Lepiej postawić na minimalizm w tej kwestii niż wypełniać okładkę po brzegi reklamą, co może wzbudzić wśród klientów negatywne skojarzenia z marką i przynieść skutek odwrotny do zamierzonego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie potrzeby służymy pomocą i doradztwem.

Oferujemy długopisy reklamowe z grawerem i nadrukiem - gadżety reklamowe - tabliczki znamionowe - etykiety z folii TESA - KALENDARZE KSIĄŻKOWE - DYPLOMY
Copyright © 1998-2023 KS Biuro Marketingowe Sławomir Kotowski